CELE - Fundacja gramy razem

COPYRIGHT MEDIA 360
Przejdź do treści

Menu główne:

NASZE CELE

Rozwój, równość oraz zaangażowanie dzieci w sport to dla nas priorytet. Pragniemy, by dzięki naszej pomocnej dłoni każde dziecko zyskało pewność siebie, pragnęło samorozwoju i nie poddało się monotonii. Wspieramy tych, którym brakuje środków na realizację planów i rozwijanie własnych zainteresowań.Pomoce edukacyjne

Wyrównujemy szanse i robimy wszystko, by każde dziecko czuło się dobrze w społeczeństwie. Dostarczamy wszelkie pomoce edukacyjne, by w spokoju zdobywało niezbędną wiedzę.


Pomagamy dzieciom

W pomaganiu fundamentem jest wędka, a nie to co zostało dzięki niej złowione. Pragniemy, by przy naszej asyście dzieci zyskały nowe możliwości. Bo dzieci to nasza przyszłość.


Dajemy szansę

Pobudzamy chęć rozwoju i samorealizacji. Integrujemy i uczymy współpracy. Wszystko po to, by dzieciom żyło się lepiej.


Gwiazdy sportu

Dobry autorytet to podstawa. Zapraszamy futbolistów, którzy dla wielu młodych ludzi są wzorem do naśladowania i dajemy dzieciom szansę na zmierzenie się z nimi na boisku.


Zajęcia sportowe

Największym wrogiem postępu jest nuda. Organizujemy zajęcia sportowe, które umożliwią dzieciom odkrycie własnych zainteresowań oraz pobudzą do ciągłych poszukiwań.


Wychowujemy

Sport to potęga. Uczy samodyscypliny i pobudza chęć do rywalizacji. Jednocześnie uczy jak współgrać z innymi, by osiągnąć więcej.

 
Copyright Media 360
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego